









Nova Luce visilica MELODY 9586766
10.930,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Grlo 1×E27 |
| Snaga po grlu | Max. 12W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Prirodni ratan |
| Dimenzije | Ø30×250 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9586766 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica MELODY 9586766 – Visilica od prirodnog ratana sa E27 grlom za LED sijalice snage do 12W. Garancija 3 godine.

























