







Nova Luce visilica MIRBA 9035978
17.910,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Grlo 3×E27 |
| Snaga po grlu | Max. 12W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja kućišta | Pesak Crna, Zlatna |
| Dimenzije | Ø113×70 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9035978 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica MIRBA 9035978 – Geometrijska visilica sa 3 E27 grla. Izrađena od metala u kombinaciji crne i zlatne boje.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.500,00 RSD Originalna cena je bila: 8.500,00 RSD.6.800,00 RSDTrenutna cena je: 6.800,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crna kvadrat
0 out of 5

























