





Nova Luce Visilica MURANO 9009237
31.800,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Grlo | 3xE14 |
| Snaga po grlu | Max. 5W |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja kućišta | Pesak zlatna |
| Materijal abažura | Staklo |
| Boja abažura | Sjajno svetlo i tamno zelena, plava, siva, roze, narandžasta |
| Napajanje | 220-240V, 50/60Hz |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Dimenzije | 1200×417 mm |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9009237 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice

























