







Nova Luce visilica NARVI 9100282
25.490,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 1450 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 50W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Aluminijum, Akril |
| Boja kućišta | Pesak Crna |
| Dimenzije | 50×150 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9100282 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica NARVI 9100282 – LED visilica sa integrisanim izvorom od 50W i funkcijom podešavanja intenziteta svetlosti. Kućište od aluminijuma i akrila u crnoj boji. Garancija 3 godine.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 5.210,00 RSD Originalna cena je bila: 5.210,00 RSD.4.690,00 RSDTrenutna cena je: 4.690,00 RSD.
PESCAITO
0 out of 5
























