





Nova Luce Visilica NET 9060217
8.732,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 262 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 6W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Dimovanje |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja kućišta | Zlatna |
| Dimenzije | 2000×60 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Klasa energetske efikasnosti | G |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9060217 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 5.210,00 RSD Originalna cena je bila: 5.210,00 RSD.4.690,00 RSDTrenutna cena je: 4.690,00 RSD.
PESCAITO
0 out of 5

























