







Nova Luce Visilica NET 9060218
34.437,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 1301 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 27W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Dimovanje |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja kućišta | Crna |
| Dimenzije | 1500x35x1100 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Klasa energetske efikasnosti | G |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9060218 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice























