







Nova Luce visilica NETUNO 9312837
22.070,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 1980 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 36W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Dimljenje |
| Materijal kućišta | Aluminijum, Kristal |
| Boja kućišta | Hrom |
| Dimenzije | Ø60, Ø40×120 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9312837 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica NETUNO 9312837 – LED viseća lampa od aluminijuma i kristala u hrom boji. 36W, 1980 lm, topla svetlost 3000K sa dimljenjem.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 5.210,00 RSD Originalna cena je bila: 5.210,00 RSD.4.690,00 RSDTrenutna cena je: 4.690,00 RSD.
PESCAITO
0 out of 5
























