







Nova Luce visilica NOSTOS 9009222
22.480,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 440 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 8W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Dimljenje(Triac) |
| Materijal kućišta | Metal, Staklo |
| Boja kućišta | Mat Bela, Dim Siva |
| Dimenzije | Ø30×182,5 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9009222 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica NOSTOS 9009222 – LED viseća lampa od 8W sa funkcijom dimljenja (Triac). Od metala i stakla u mat beloj i dim sivoj boji.
























