









Nova Luce visilica NOSTOS 9030541
19.290,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 683 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 6W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Dimljenje(Triac) |
| Materijal kućišta | Metal, Staklo |
| Boja kućišta | Mat Bela, Zlatna |
| Dimenzije | Ø25×173,5 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9030541 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica NOSTOS 9030541 – LED viseća lampa od 6W sa funkcijom dimljenja (Triac). Od metala i stakla u mat beloj i zlatnoj boji.



























