







Nova Luce visilica NOTIC 9088163
7.480,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 455 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 7W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Pesak Bela |
| Dimenzije | Ø5,5×150 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9088163 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica NOTIC 9088163 – Suptilna aluminijumska LED visilica u pesak beloj boji. Efikasnih 7W sa toplim svetlom od 3000K, prečnik 5,5 cm.

























