







Nova Luce visilica OLIA 9104718
31.080,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 3085 lm |
| Boja svetlosti | 2700K – 3000K – 4000K |
| Snaga | 47W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Dimljenje(Triac), CCT |
| Materijal kućišta | Aluminijum, Čelik, Silikon |
| Boja kućišta | Pesak Crna |
| Dimenzije | 110×36×150 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9104718 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica OLIA 9104718 – prestižna LED visilica pesak crne boje sa CCT i TRIAC regulacijom, 47W i 3085 lm za potpuno prilagođavanje osvetljenja vašem ugođaju.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 6.510,00 RSD Originalna cena je bila: 6.510,00 RSD.5.100,00 RSDTrenutna cena je: 5.100,00 RSD.
Led svetiljka Blade 45w 1,2m 3u1
0 out of 5



























