







Nova Luce Visilica PALENCIA 1703301202
46.301,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 1967 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 53W |
| Napajanje | 220-240V, 50/60Hz |
| Materijal kućišta | Aluminijum, akril |
| Boja kućišta | Brušeni aluminijum |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Dimenzije | 1500×410 mm |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 1703301202 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice

























