







Nova Luce Visilica PIELO 9043307
41.852,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Grlo | 8xG9 |
| Snaga po grlu | Max. 5W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja kućišta | Crna |
| Dimenzije | 1350x410x1090 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9043307 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice


























