







Nova Luce visilica PRESTON 9285110
45.610,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 4030 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 60W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Dimovanje |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Antikno zlatna |
| Materijal difuzora | Akril |
| Dimenzije | Ø110×4-120 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9285110 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica PRESTON 9285110 – Unesite eleganciju. Velika visilica u antičko zlatnoj boji donosi luksuzan izgled i toplo svetlo, idealno za stvaranje impresivne atmosfere.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.300,00 RSD Originalna cena je bila: 8.300,00 RSD.6.650,00 RSDTrenutna cena je: 6.650,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - beli krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.500,00 RSD Originalna cena je bila: 8.500,00 RSD.6.800,00 RSDTrenutna cena je: 6.800,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crna kvadrat
0 out of 5


























