







Nova Luce visilica RADON 9186948
40.110,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 1751 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 53W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Dimljenje(Triac) |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Mat Crna, Zlatna |
| Dimenzije | Ø65×160 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9186948 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica RADON 9186948 – Snažna LED viseća lampa od 53W sa funkcijom dimljenja (Triac). Od aluminijuma. Prečnik 65 cm, visina 160 cm.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 6.510,00 RSD Originalna cena je bila: 6.510,00 RSD.5.100,00 RSDTrenutna cena je: 5.100,00 RSD.
Led svetiljka Blade 45w 1,2m 3u1
0 out of 5


























