







Nova Luce visilica RUVI 9624101
8.870,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Grlo 3×E14 |
| Snaga po grlu | Max. 5W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja kućišta | Mat Crna |
| Dimenzije | Ø24×120 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9624101 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica RUVI 9624101 – Moderna visilica od metala u mat crnoj boji. Tri E14 grla, max 5W po sijalici. Garancija 3 godine.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.500,00 RSD Originalna cena je bila: 8.500,00 RSD.6.800,00 RSDTrenutna cena je: 6.800,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crna kvadrat
0 out of 5



























