







Nova Luce visilica STELLAR 9186969
96.720,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 3317 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 41W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Dimovanje (Triac) |
| Materijal kućišta | Bakar metal |
| Boja kućišta | Crna |
| Dimenzije | Ø650×1600 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9186969 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica STELLAR 9186969, snaga 41W i svetlost 3317 lm. Elegantna crna boja i funkcija dimovanja za savršen ambijent. Garancija 3 godine.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.100,00 RSD Originalna cena je bila: 8.100,00 RSD.6.480,00 RSDTrenutna cena je: 6.480,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - bela kvadrat
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.500,00 RSD Originalna cena je bila: 8.500,00 RSD.6.800,00 RSDTrenutna cena je: 6.800,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crna kvadrat
0 out of 5



























