









Nova Luce visilica STELLAR 9186974
57.970,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 1981 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 26W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Dimovanje (Triac) |
| Materijal kućišta | Bakar metal |
| Boja kućišta | Zlatna |
| Dimenzije | Ø650×1500 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9186974 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica STELLAR 9186974 sa snagom 26W i jačinom svetlosti 1981 lm. Zlatna boja i dimovanje, idealna za svaki enterijer. Garancija 3 godine.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.500,00 RSD Originalna cena je bila: 8.500,00 RSD.6.800,00 RSDTrenutna cena je: 6.800,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crna kvadrat
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 11.810,00 RSD Originalna cena je bila: 11.810,00 RSD.5.600,00 RSDTrenutna cena je: 5.600,00 RSD.
VOLTAGO 2
0 out of 5



























