







Nova Luce Visilica STRITA 9001102
6.920,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 1062 lm |
| Boja svetlosti | 3200K |
| Snaga | 20W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja kućišta | Crna |
| Dimenzije | 1500x70x1010 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Klasa energetske efikasnosti | G |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9001102 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice

























