







Nova Luce visilica VERO 9100153
6.940,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 137 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 2W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Aluminijum, Čelik |
| Boja kućišta | Mat Bela |
| Dimenzije | Ø2,5×120 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9100153 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica VERO 9100153 – suptilna viseća lampa mat bele boje sa integrisanim LED izvorom od 2W i toplim svetlom, idealna za stvaranje ambijentalne rasvete.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 6.510,00 RSD Originalna cena je bila: 6.510,00 RSD.5.100,00 RSDTrenutna cena je: 5.100,00 RSD.
Led svetiljka Blade 45w 1,2m 3u1
0 out of 5

























