-6%










Nova Luce zidna lampa AIDER 9019745
9.020,00 RSD Originalna cena je bila: 9.020,00 RSD.8.490,00 RSDTrenutna cena je: 8.490,00 RSD.
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 694 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 12W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Čelik, Aluminijum, Mermer |
| Boja kućišta | Mesing Zlatna |
| Dimenzije | Ø20×5,5 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9019745 Kategorije: Dekorativna rasveta, Zidne lampe
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce zidna lampa AIDER 9019745 – LED zidna lampa sa intigrisanim svetlom, 694 lm. Čelik, aluminijum i mermer, mesing zlatna boja. Dimenzije Ø20×5,5 cm, IP20. Garancija 3 godine.


























