









Nova Luce zidna lampa FUSE 9170101
8.350,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 210 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 3W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Baterija (USB Type-C) |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Bela |
| Dimenzije | 18×12.3×6 cm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 9170101 Kategorije: Dekorativna rasveta, Zidne lampe
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Nova Luce visilica FUSE 9170101 – Moderna prenosiva LED lampa sa USB punjačem, kompaktna bela svetiljka za rad i uživanje bilo gde.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.300,00 RSD Originalna cena je bila: 8.300,00 RSD.6.650,00 RSDTrenutna cena je: 6.650,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - beli krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.100,00 RSD Originalna cena je bila: 8.100,00 RSD.6.480,00 RSDTrenutna cena je: 6.480,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - bela kvadrat
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.500,00 RSD Originalna cena je bila: 8.500,00 RSD.6.800,00 RSDTrenutna cena je: 6.800,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crna kvadrat
0 out of 5


























