





Podna lampa RACCIO – 9180727
19.750,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisan LED |
| Snaga | 17.3W |
| Visina | 140 cm |
| Materijal | Metal/plastika |
| Boja | Crna |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Zaštita | IP20 |
Šifra proizvoda: 9180727 Kategorije: Dekorativna rasveta, Podne lampe
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.300,00 RSD Originalna cena je bila: 8.300,00 RSD.6.650,00 RSDTrenutna cena je: 6.650,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - beli krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.100,00 RSD Originalna cena je bila: 8.100,00 RSD.6.480,00 RSDTrenutna cena je: 6.480,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - bela kvadrat
0 out of 5



























