





REDO visilica Goji 01-4334
53.010,00 RSD
| Brend | Nova Luce |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 2476 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 47W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne funkcije | Dimljenje(Triac) |
| Materijal kućišta | Aluminijum, Staklo |
| Boja kućišta | Mat Zlatna, Opalno Bela |
| Dimenzije | 240×1193×1200 mm |
| Stepen zaštite | IP21 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 01-4334 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
REDO visilica Goji 01-4334 – LED visilica sa dimerom od aluminijuma i stakla. Snaga 47W, 2476 lm, topla svetlost 3000K, IP21 zaštita.

























