-32%








Spot SAMBATELLO 900384 EGLO
7.350,00 RSD Originalna cena je bila: 7.350,00 RSD.4.995,00 RSDTrenutna cena je: 4.995,00 RSD.
| Brend | EGLO |
| Izvor svetlosti | Grlo 3×E27 |
| Snaga po grlu | Max. 40W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Čelik, Drvo |
| Boja kućišta | Crna, Brušeno Mesingana |
| Dimenzije | 260×280×700 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
Šifra proizvoda: 900384 Kategorije: Dekorativna rasveta, Spotovi
























