







Stona lampa 900918 VALLEROSA EGLO
8.000,00 RSD
| Brend | EGLO |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 1300 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 10,8W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Aluminijum, čelik |
| Boja kućišta | Brušeni mesing |
| Dimenzije | 425×220, Ø130 mm |
| Klasa energetske efikasnosti | E |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 5 godina |
Šifra proizvoda: 900918 Kategorije: Dekorativna rasveta, Stone lampe
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Stona lampa 900918 VALLEROSA EGLO – Integrisani LED od 1300 lm, topla bela svetlost 3000K. Brušeni mesing, dimenzija 425×220 mm, IP20 i petogodišnja garancija.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.650,00 RSD Originalna cena je bila: 8.650,00 RSD.6.920,00 RSDTrenutna cena je: 6.920,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crni krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.500,00 RSD Originalna cena je bila: 8.500,00 RSD.6.800,00 RSDTrenutna cena je: 6.800,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crna kvadrat
0 out of 5

























