-20%






Stona lampa Nyx Gold
13.770,00 RSD Originalna cena je bila: 13.770,00 RSD.11.020,00 RSDTrenutna cena je: 11.020,00 RSD.
| Brend | HiLUX |
| Grlo | 1xE27 |
| Snaga po grlu | Max. 23W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Dodatne informacije | Prekidač na kablu |
| Materijal kućišta | Polirezin |
| Boja kućišta | Zlatna |
| Materijal difuzora | Stakleno vlakno |
| Boja difuzora | Bela |
| Dimenzije | 250×350×350 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
Šifra proizvoda: NL01-00215 Kategorije: Dekorativna rasveta, Podne lampe, Stone lampe
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
- Opis
- Brand
Opis
Zagonetna i praktična! Tajanstvena stona lampa Nyx Gold donosi jednostavnu eleganciju sa prekidačem, za opuštene i stilizovane trenutke.
Brand
HiLUX
Zagonetna i praktična! Tajanstvena stona lampa Nyx Gold donosi jednostavnu eleganciju sa prekidačem, za opuštene i stilizovane trenutke.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 5.210,00 RSD Originalna cena je bila: 5.210,00 RSD.4.690,00 RSDTrenutna cena je: 4.690,00 RSD.
PESCAITO
0 out of 5



























