



Stona lampa Scroll Matt Bronze – 01-4279
24.630,00 RSD
| Brend | REDO |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 1975 lm – 2050 lm – 2103 lm |
| Boja svetlosti | 3000K – 4000K – 6000K |
| Snaga | 19W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| CRI | 90 |
| Dodatne funkcije | Dimovanje, CCT |
| Boja kućišta | Mat bronzana |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 01-4279 Kategorije: Dekorativna rasveta, Stone lampe
























