



Stona lampa Tempest Black – 01-3605
26.160,00 RSD
| Brend | REDO |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 1980 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 18W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| CRI | 80 |
| Dodatne funkcije | Dimovanje |
| Boja kućišta | Pesak crna |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 01-3605 Kategorije: Dekorativna rasveta, Stone lampe

























