



Stona lampa Torsion Matt Bronze – 01-1816
10.770,00 RSD
| Brend | REDO |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 1420 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 10W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| CRI | 80 |
| Dodatne funkcije | Dimovanje |
| Boja kućišta | Mat bronzana |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 01-1816 Kategorije: Dekorativna rasveta, Stone lampe


























