





Podna lampa THIKA LED
16.450,00 RSD
| Brend | Nowodvorski |
| Tip | THIKA LED 9118 |
| Grlo | LED |
| Snaga | 9W |
| Lumen | 520 lm |
| Boja svetlosti | 3000k |
| Visina | 60cm |
| Širina | 5,2cm |
| Materijal | aluminijum/staklo |
| Boja | crna |
| Garancija | 5 godina |
| Zaštita | IP54 |
Šifra proizvoda: 9118 Kategorije: Dvorišne svetiljke, Spoljna rasveta




























