

Visilica AOBA – Art.01-2692
14.020,00 RSD
| Brend | REDO |
| Izvor svetlosti | Integrisan LED |
| Snaga | 8W |
| Jačina svetlosti | 851 lm |
| Visina | 120cm |
| Materijal | Metal, staklo |
| Boja | Bela |
| Zaštita | IP20 |
Šifra proizvoda: 01-2692 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 6.510,00 RSD Originalna cena je bila: 6.510,00 RSD.5.100,00 RSDTrenutna cena je: 5.100,00 RSD.
Led svetiljka Blade 45w 1,2m 3u1
0 out of 5


























