

Visilica AOBA – Art.01-2694
14.020,00 RSD
| Brend | REDO |
| Izvor svetlosti | Integrisan LED |
| Snaga | 8W |
| Jačina svetlosti | 851 lm |
| Visina | 135cm |
| Materijal | Metal, staklo |
| Boja | Crna |
| Zaštita | IP20 |
Šifra proizvoda: 01-2694 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.300,00 RSD Originalna cena je bila: 8.300,00 RSD.6.650,00 RSDTrenutna cena je: 6.650,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - beli krug
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.500,00 RSD Originalna cena je bila: 8.500,00 RSD.6.800,00 RSDTrenutna cena je: 6.800,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crna kvadrat
0 out of 5

























