





Visilica BELORE 2 20×G4 mesing
31.830,00 RSD
| Brend | Home Light |
| Izvor svetlosti | Grlo 20×G4 |
| Snaga po grlu | Max. 5W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Metal, staklo |
| Boja kućišta | Mesingana |
| Dimenzije | Ø600×3000 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda: 200023 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
- Opis
- Brand
Opis
Visilica BELORE 2 20×G4 mesing – Ekskluzivna visilica od mesinga sa 20 G4 grla, snage do 5W po sijalici. Dimenzija Ø600×3000 mm, IP20 i dvogodišnja garancija.
Brand
Home Light
Visilica BELORE 2 20×G4 mesing – Ekskluzivna visilica od mesinga sa 20 G4 grla, snage do 5W po sijalici. Dimenzija Ø600×3000 mm, IP20 i dvogodišnja garancija.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 11.810,00 RSD Originalna cena je bila: 11.810,00 RSD.5.600,00 RSDTrenutna cena je: 5.600,00 RSD.
VOLTAGO 2
0 out of 5


























