





Visilica BELORE 3 40×G4 mesing
51.800,00 RSD
| Brend | Home Light |
| Izvor svetlosti | Grlo 40×G4 |
| Snaga po grlu | Max. 5W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Metal, staklo |
| Boja kućišta | Mesingana |
| Dimenzije | Ø1000×3000 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda: 200024 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
- Opis
- Brand
Opis
Visilica BELORE 3 40×G4 mesing – Impresivna visilica od mesinga sa 40 G4 grla, max 5W po sijalici. Dimenzija Ø1000×3000 mm, IP20 zaštita i garancija 2 godine.
Brand
Home Light
Visilica BELORE 3 40×G4 mesing – Impresivna visilica od mesinga sa 40 G4 grla, max 5W po sijalici. Dimenzija Ø1000×3000 mm, IP20 zaštita i garancija 2 godine.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.100,00 RSD Originalna cena je bila: 8.100,00 RSD.6.480,00 RSDTrenutna cena je: 6.480,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - bela kvadrat
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 11.810,00 RSD Originalna cena je bila: 11.810,00 RSD.5.600,00 RSDTrenutna cena je: 5.600,00 RSD.
VOLTAGO 2
0 out of 5



























