

Visilica BERRY – Art.01-2273
66.320,00 RSD
| Brend | REDO |
| Izvor svetlosti | Grlo 5xE27 |
| Snaga | Max 5x42W |
| Širina rozetne | 80 cm |
| Fi kugle | 28 cm |
| Materijal | Metal, staklo |
| Boja | Siva |
| Zaštita | IP20 |
Šifra proizvoda: 01-2273 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice



























