

Visilica BOWL – Art.01-2079
24.550,00 RSD
| Brend | REDO |
| Izvor svetlosti | Grlo 5xE27 |
| Snaga | Max 5x42W |
| Visina | 120 cm |
| Fi kugle | 25cm, 18cm |
| Materijal | Metal, staklo |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 godine |
| Zaštita | ip20 |
Šifra proizvoda: 01-2079 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice


























