



Visilica Cronos Bronze – 01-2543
81.960,00 RSD
| Brend | Redo |
| Izvor svetlosti | Integrisan LED |
| Jačina svetlosti | 9626 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| CRI | 90 |
| Dimabilnost | 3 step dimmable |
| Boja kućišta | Bronza |
| Snaga | 65W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda: 01-2543 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice

























