

Visilica CYMBAL – Art.01-1744
29.090,00 RSD
| Brend | REDO |
| Izvor svetlosti | E27 |
| Snaga | Max 42W |
| Visina | 145cm |
| Fi | 73.5cm |
| Materijal | Metal |
| Boja | Crna, zlatna |
| Garancija | Dve godine |
| Zaštita | ip20 |
Šifra proizvoda: 01-1744 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.100,00 RSD Originalna cena je bila: 8.100,00 RSD.6.480,00 RSDTrenutna cena je: 6.480,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - bela kvadrat
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 11.810,00 RSD Originalna cena je bila: 11.810,00 RSD.5.600,00 RSDTrenutna cena je: 5.600,00 RSD.
VOLTAGO 2
0 out of 5

























