



Visilica Impuls Matt Gold – 01-3622
65.170,00 RSD
| Brend | REDO |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 7480 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 68W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| CRI | 80 |
| Dodatne funkcije | Dimovanje (3 step) |
| Boja kućišta | Mat gold |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 01-3622 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice

























