



Visilica Kai Matt Olive 01-3036
31.280,00 RSD
| Brend | Redo |
| Izvor svetlosti | Integrisan LED |
| Jačina svetlosti | 1900 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| CRI | 90 |
| Boja kućišta | Matt Olive |
| Napajanje | 220-240V, 50-60 Hz |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda: 01-3036 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice

























