



Visilica Khadi – 01-3489
63.500,00 RSD
| Brend | REDO |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 4033 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 36W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| CRI | 90 |
| Dodatne funkcije | Dimovanje (3 step) |
| Boja kućišta | Pesak crna |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 3 godine |
Šifra proizvoda: 01-3489 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice


























