



Visilica Nobu Sand Black – 01-3814
40.610,00 RSD
| Brend | Redo |
| Izvor svetlosti | Integrisan LED |
| Jačina svetlosti | 3000K: 9740 lm, 4000K: 9766 lm |
| Boja svetlosti | 3000K – 4000K |
| CRI | 90 |
| Dimabilnost | 3 step dimmable |
| Boja kućišta | Pesak crna |
| Snaga | 80W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda: 01-3814 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice


























