



Visilica Obo Sand Coffee – 01-1833
8.170,00 RSD
| Brend | Redo |
| Izvor svetlosti | Integrisan LED |
| Jačina svetlosti | 405 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Boja kućišta | Pesak kafa |
| Snaga | 4,5W |
| Napajanje | 220-240V, 50-60Hz |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda: 01-1833 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice

























