



Visilica OLA – Art.01-1064
5.010,00 RSD
| Brend | REDO |
| Izvor svetlosti | Grlo E27 |
| Snaga | Max 42W |
| Visina | 100 cm |
| Fi | 20cm |
| Materijal | Metal, staklo |
| Boja | Zlatna, bela |
| Garancija | 2 godine |
| Zaštita | ip20 |
Šifra proizvoda: 01-1064 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.300,00 RSD Originalna cena je bila: 8.300,00 RSD.6.650,00 RSDTrenutna cena je: 6.650,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - beli krug
0 out of 5
























