





Visilica SOLEA 24 40W 3000K
14.490,00 RSD
| Brend | Home Light |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 2500 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 40W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Crna, drvo |
| Dimenzije | 890×365×1080mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 30.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | A+ |
Šifra proizvoda: 200888 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
- Opis
- Brand
Opis
Visilica SOLEA 24 40W 3000K – Oživite svoj enterijer uz Visilicu SOLEA 24, koja pruža toplu svetlost i savremeni izgled za svaki kutak.
Brand
Home Light
Visilica SOLEA 24 40W 3000K – Oživite svoj enterijer uz Visilicu SOLEA 24, koja pruža toplu svetlost i savremeni izgled za svaki kutak.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 6.510,00 RSD Originalna cena je bila: 6.510,00 RSD.5.100,00 RSDTrenutna cena je: 5.100,00 RSD.
Led svetiljka Blade 45w 1,2m 3u1
0 out of 5

























