





Visilica SOLEA 7 50W 3000K
34.650,00 RSD
| Brend | Home Light |
| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Jačina svetlosti | 6500 lm |
| Boja svetlosti | 3000K |
| Snaga | 50W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| CRI | 80 |
| Materijal kućišta | Aluminijum, silikon |
| Boja kućišta | Crna |
| Dimenzije | 1500×1290 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Životni vek | 30.000 h |
| Klasa energetske efikasnosti | A+ |
Šifra proizvoda: 200767 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
- Opis
- Brand
Opis
Visilica SOLEA 7 50W 3000K – Otkrijte moć svetlosti sa Visilicom SOLEA 7, koja pruža izvanrednu osvetljenost i modernu estetiku za svaki prostor.
Brand
Home Light
Visilica SOLEA 7 50W 3000K – Otkrijte moć svetlosti sa Visilicom SOLEA 7, koja pruža izvanrednu osvetljenost i modernu estetiku za svaki prostor.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.500,00 RSD Originalna cena je bila: 8.500,00 RSD.6.800,00 RSDTrenutna cena je: 6.800,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crna kvadrat
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 6.510,00 RSD Originalna cena je bila: 6.510,00 RSD.5.100,00 RSDTrenutna cena je: 5.100,00 RSD.
Led svetiljka Blade 45w 1,2m 3u1
0 out of 5


























