







Visilica TALIA 73 1×E14 crna/zlatna
5.790,00 RSD
| Brend | Home Light |
| Izvor svetlosti | Grlo 1×E14 |
| Snaga po grlu | Max. 5W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Crna, zlatna |
| Dimenzije | 180×180×1200 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda: 200973 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
- Opis
- Brand
Opis
Visilica TALIA 73 1×E14 crna/zlatna – Kompaktna aluminijumska visilica u crno-zlatnoj kombinaciji sa jednim E14 grlom. Dimenzije 180×180×1200 mm, IP20 i garancija 2 godine.
Brand
Home Light
Visilica TALIA 73 1×E14 crna/zlatna – Kompaktna aluminijumska visilica u crno-zlatnoj kombinaciji sa jednim E14 grlom. Dimenzije 180×180×1200 mm, IP20 i garancija 2 godine.


























