





Visilica TALIA 96 1×E27 bela
4.000,00 RSD
| Brend | Home Light |
| Izvor svetlosti | Grlo 1×E27 |
| Snaga po grlu | Max. 12W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Boja kućišta | Bela |
| Dimenzije | Ø240×225 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda: 202425 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
- Opis
- Brand
Opis
Visilica TALIA 96 1×E27 bela – Minimalistička bela aluminijumska visilica sa jednim E27 grlom, snage do 12W. Dimenzija Ø240×225 mm, IP20 i dvogodišnja garancija.
Brand
Home Light
Visilica TALIA 96 1×E27 bela – Minimalistička bela aluminijumska visilica sa jednim E27 grlom, snage do 12W. Dimenzija Ø240×225 mm, IP20 i dvogodišnja garancija.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.300,00 RSD Originalna cena je bila: 8.300,00 RSD.6.650,00 RSDTrenutna cena je: 6.650,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - beli krug
0 out of 5


























