







Visilica VESTA 325 1×E27 mesing
5.400,00 RSD
| Brend | Home Light |
| Izvor svetlosti | Grlo 1×E27 |
| Snaga po grlu | Max. 5W |
| Radni napon | 220-240V, 50-60Hz |
| Materijal kućišta | Metal, staklo |
| Boja kućišta | Mesing zlatna |
| Dimenzije | 1200×260, Ø200 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Garancija | 2 godine |
Šifra proizvoda: 201029 Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri I visilice
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 rsd
- Opis
- Brand
Opis
Visilica VESTA 325 1×E27 mesing – Elegantna visilica u mesing zlatnoj boji sa jednim E27 grlom, snage do 5W. Dimenzija 1200×260 mm, IP20 i dvogodišnja garancija.
Brand
Home Light
Visilica VESTA 325 1×E27 mesing – Elegantna visilica u mesing zlatnoj boji sa jednim E27 grlom, snage do 5W. Dimenzija 1200×260 mm, IP20 i dvogodišnja garancija.
Povezani proizvodi
Dekorativna rasveta, Plafonjere 8.500,00 RSD Originalna cena je bila: 8.500,00 RSD.6.800,00 RSDTrenutna cena je: 6.800,00 RSD.
LED plafonjera BLADE 45W 3u1 - crna kvadrat
0 out of 5
Dekorativna rasveta, Plafonjere 5.210,00 RSD Originalna cena je bila: 5.210,00 RSD.4.690,00 RSDTrenutna cena je: 4.690,00 RSD.
PESCAITO
0 out of 5
























